Agent - Gwiazdy (12)

Agent - Gwiazdy (12)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Półfinał programu. Znalazła się w nim czwórka uczestników. Pierwsza konkurencja ma miejsce na wydmach Corralejo. Tworzą dwie grupy, każda otrzymuje wykrywacz metalu i rozpoczyna poszukiwania skarbów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W czwartej odsłonie programu Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszy na Wyspy Kanaryjskie, które słyną ze wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Wyzwanie podjęli Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Mariola I Andrzej Gołotowie. Na każdej z czterech wysp gwiazdy będą wykonywały wyjątkowe zadania. W tym sezonie czekają ich m.in. nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, freediving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze nietrwałe. Agent, którym jest jeden z uczestników, znów pokaże wiele twarzy.

Półfinał programu. Znalazła się w nim czwórka uczestników. Pierwsza konkurencja ma miejsce na wydmach Corralejo. Gwiazdy tworzą dwie grupy, każda otrzymuje wykrywacz metalu i rozpoczyna poszukiwania skarbów. Nie wiedzą, że ich celem są notatniki, które musieli oddać w poprzednim odcinku. Dla ułatwienia Kinga Rusin przygotowała dla nich mapę. Druga konkurencja odbywa się na wsi w pobliżu Puerto de la Cruz. Śmiałkowie pomagają w przeprowadzce. Transportują meble z jednej posesji do drugiej. Wysokość wygranej zależy od ilości zapakowanych rzeczy oraz tego, czy zostały przewiezione bezpiecznie. W trzeciej konkurencji zostanie wyjaśniona zagadka związana z hasłem "uwaga na kasę". Niektórzy sądzą, że Agent kradł pieniądze. Potem uczestników czeka ostatni test wiedzy.

Twórcy (pokaż wszystkich)