Agenci NCIS: Zmowa milczenia (1)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 1: Zmowa milczenia

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Call of Silence)

serial sensacyjny USA 2004-2005
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Charles Durning, Michael Weatherly
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Weteran, Ernie Yost przyjeżdża do centrali NCIS. Utrzymuje, że 60 lat temu podczas walki o Iwo Jimę zamordował swojego przyjaciela. Gibbs postanawia przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Weteran wojenny Ernie Yost pojawia się w centrali NCIS i przyznaje się, że prawie 60 lat temu podczas walk o Iwo Jimę zabił swojego najlepszego przyjaciela. Gibbs ma przeczucie, że historia ta jest bardziej skomplikowana. Agent postanawia rozwiązać tę kryminalną zagadkę z przeszłości. Pomaga mu w tym jego zespół, którego członkowie są ujęci szczerością i ciepłem weterana. Razem pragną uchronić Yosta przed więzieniem i utratą jego odznaczeń wojskowych za bohaterską walkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)