Agenci NCIS: Podwójna tożsamość (17)
(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Double Identity)
| Występują: | Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette |
|---|---|
| Reżyseria: | Mark Horowitz |
| W skrócie: | Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa żołnierza zastrzelonego w samochodzie. Agenci odkrywają, że jego śmierć może mieć związek z zaginięciem pewnych pieniędzy. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.
W tym odcinku
Gibbs i jego zespół prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa żołnierza, który został zastrzelony w samochodzie w Rock Creek Park. Agenci odkrywają zaskakujące fakty z życia ofiary. Mężczyzna został uznany przed laty za zaginionego podczas misji w Afganistanie. Przyjął nową tożsamość i się powtórnie ożenił. Jego śmierć może mieć związek z zaginięciem pewnych pieniędzy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mark Harmon
jako Special Agent Jethro Gibbs -
Michael Weatherly
jako Special Agent Anthony DiNozzo -
Cote de Pablo
jako Ziva David -
Pauley Perrette
jako Abby Sciuto -
Joe Guzaldo
jako Pete Iger -
Sean Murray
jako Special Agent Timothy McGee -
Susan Misner
jako Leah Mayne -
Rocky Carroll
jako NCIS Director Leon Vance -
Christine Lakin
jako Rachel Wells -
David McCallum
jako Dr. Donald Mallard -
Alex Hyde-White
jako Dr. Adam Tallridge -
Michael Rose
jako Marine Major Gordon Holcomb -
John Edward Lee
jako Former Marine Sergeant Matthew Gontz -
Wolfgang Bodison
jako National Park Inspector Edward Killian -
Robert Maxhimer
jako National ParkOfficer Will Elliott
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Donald P. Bellisario
scenariusz
-
Don McGill
scenariusz
-
Mark Horowitz
reżyseria
Zobacz także
- Agenci NCIS: Towarzysze broni (21) - serial sensacyjny - dziś, 8 grudnia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: W ciemności (22) - serial sensacyjny - dziś, 8 grudnia 16:30 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Koń trojański (23) - serial sensacyjny - wtorek, 9 grudnia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Anioł śmierci (24) - serial sensacyjny - wtorek, 9 grudnia 16:30 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Pogrzebać poległych (1) - serial sensacyjny - środa, 10 grudnia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Sprawy rodzinne (2) - serial sensacyjny - środa, 10 grudnia 16:30 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Była żona (3) - serial sensacyjny - czwartek, 11 grudnia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Sprawa tożsamości (4) - serial sensacyjny - czwartek, 11 grudnia 16:30 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS: Wątpliwości (5) - serial sensacyjny - piątek, 12 grudnia 15:35 i 1 późniejsza emisja
- Agenci NCIS (6) - serial sensacyjny - piątek, 12 grudnia 16:30 i 1 późniejsza emisja
