x
Agenci NCIS: Los Angeles: Tożsamość (1)

Agenci NCIS: Los Angeles: Tożsamość (1)

(NCIS: Los Angeles: Identity)

serial sensacyjny USA 2009   od 7 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:James Whitmore Jr.
W skrócie:Agent specjalny G. Callen wraca do NCIS w Los Angeles. Pierwsza akcja, w której uczestniczy, dotyczy śmierci oficera marynarki podczas strzelaniny między policjantami a dilerami narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Agent specjalny G. Callen po czteromiesięcznej przerwie wraca do NCIS w Los Angeles. Członkowie tej jednostki często delegowani są do zadań związanych z międzynarodowym terroryzmem. Pierwsza akcja, w której uczestniczy Callen wraz ze swoim zespołem, dotyczy śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Prawdopodobnie mężczyzna był zakładnikiem członków kartelu narkotykowego.

Występują (pokaż wszystkich)