x
Agenci NCIS: Los Angeles: Spalony (23)

Agenci NCIS: Los Angeles: Spalony (23)

(NCIS: Los Angeles: Burned)

serial sensacyjny USA 2010   od 7 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Steve Boyum
W skrócie:Naruszenie zasad bezpieczeństwa demaskuje tajną operację Callena. Zostaje on zmuszony do całkowitego odcięcia się od NCIS.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Jedna z tajnych tożsamości Callena zostaje zdekonspirowana. W tym samym czasie hakerzy włamują się do bazy danych NCIS. Zdemaskowany agent dla bezpieczeństwa operacji musi całkowicie zerwać kontakt z biurem. Reszta zespołu próbuje ustalić, kto stoi za ujawnieniem tajnych informacji. W trakcie śledztwa agenci natrafiają na dowody sugerujące, że w sprawę zamieszana jest organizacja przestępcza z Europy Wschodniej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)