x
Agenci NCIS: Los Angeles: Ścigany (22)

Agenci NCIS: Los Angeles: Ścigany (22)

(NCIS: Los Angeles: Hunted)

serial sensacyjny USA 2010   od 7 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Steven Depaul
W skrócie:Z transportu więźniów, który był strzeżony przez wojskowych, ucieka terrorysta. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Z transportu więźniów, który był strzeżony przez wojskowych, ucieka terrorysta Ala. Dochodzi do strzelaniny, w której ginie kilka osób. Zbiegowi udaje się uciec. Wcześniej uwolnienia go domagali się muzułmańscy ekstremiści, którzy porwali agenta Doma Vaile. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)