x
Agenci NCIS: Los Angeles: Drapieżnik (3)

Agenci NCIS: Los Angeles: Drapieżnik (3)

(NCIS: Los Angeles: Predator)

serial sensacyjny USA 2009   od 7 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Tony Wharmby
W skrócie:Zostaje skradziony bezzałogowy statek latający, uzbrojony w rakiety Hellfire. W trakcie śledztwa okazuje się, że sprawcy ukrywają się gdzieś w Los Angeles. Czas ucieka...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Zostaje skradziony bezzałogowy myśliwiec, uzbrojony w rakiety bojowe. Ekipa NCIS otrzymuje zadanie zlokalizowania sprawców. W trakcie śledztwa okazuje się, że ukrywają się oni gdzieś w Los Angeles. Czas ucieka, a moment, w którym nieznani sprawcy będą chcieli wykorzystać śmiercionośną broń na amerykańskiej ziemi, zbliża się nieuchronnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)