×
Agenci NCIS: Los Angeles 8: W brzuchu bestii (2)

Agenci NCIS: Los Angeles 8: W brzuchu bestii (2)

(NCIS: Los Angeles 8: Belly of the Beast)

serial sensacyjny USA 2016   od 7 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Barrett Foa
Reżyseria:Tawnia McKiernan, Terrence O'Hara
W skrócie:W Syrii agenci mają przechwycić cel o wysokim znaczeniu strategicznym. Helikopter, którym lecą, zostaje zestrzelony. Kensi jest ranna. Współpracownicy z Los Angeles usiłują pomóc ekipie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów elitarnej jednostki marynarki wojennej, która specjalizuje się w tajnych zadaniach. Jej pracownicy, agent specjalny G. Callen (Chris O'Donnel), były komandos Samuel Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektyw Marty Deeks (Eric Christian Olsen), przenoszą się w najodleglejsze zakątki globu, by odnaleźć sprawców zbrodni i rozpracować grupy terrorystyczne. W ósmym sezonie tego popularnego serialu udadzą się do pochłoniętej wojną Syrii. Na miejscu stoczą walkę o życie. Ponownie zmierzą się ze zdrajcą we własnych szeregach.

W tym odcinku

Zespół udaje się z misją do Syrii. Agenci mają przechwycić cel o wysokim znaczeniu strategicznym. Niestety zadanie się komplikuje, gdy helikopter, którym lecą, nagle zostaje zestrzelony. W wyniku tego zdarzenia Kensi odnosi ciężkie rany. Pozostała część ekipy pozostająca w Los Angeles próbuje pomóc przyjaciołom, wiedząc, że w ten sposób narażają się Dugganowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także