x
Agenci NCIS: Los Angeles (6)

Agenci NCIS: Los Angeles (6)

(NCIS: Los Angeles: Keepin' It Real)

serial sensacyjny USA 2009   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Leslie Libman
W skrócie:Podczas zabawy na dachu budynku ginie młody, zamożny mężczyzna. Śledczy ustalają, że był to żołnierz piechoty morskiej, który otrzymał zadanie wtopienia się w środowisko bogaczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Zabawa na dachu budynku w Los Angeles kończy się tragicznie. Ginie pewien młody, zamożny mężczyzna. Śledczy ustalają, że był to żołnierz piechoty morskiej, który otrzymał zadanie wtopienia się w bogate środowisko. Agenci nie wiedzą jednak, kto zlecił wojskowemu tę misję. Oprócz odkrycia tajnych wytycznych, które otrzymał zmarły, muszą również ustalić motyw, którym kierował się jego morderca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)