x
Agenci NCIS: Los Angeles (5)

Agenci NCIS: Los Angeles (5)

(NCIS: Los Angeles: Killshot)

serial sensacyjny USA 2009   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:David Barrett
W skrócie:Ginie mężczyzna, który pracował nad ściśle tajnym projektem rządowym. Gdy agenci wpadają na trop podejrzanego, okazuje się, że jest on bardzo dobrze znany dyrektorowi NCIS.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Ginie mężczyzna, który pracował nad ściśle tajnym projektem rządowym. Uciekł on do USA z innego kraju. Gdy agenci wpadają na trop podejrzanego, okazuje się, że jest on bardzo dobrze znany dyrektorowi NCIS.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)