×
Agenci NCIS: Los Angeles 2 (8)

Agenci NCIS: Los Angeles 2 (8)

(NCIS: Los Angeles 2: Bounty)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Linda Hunt
Reżyseria:Félix Enríquez Alcalá
W skrócie:Ginie były sierżant Delta Force, Richard Booth. Ekspertyzy wykazują, że przed śmiercią był torturowany. Ekipa Callena podejrzewa grupę terrorystyczną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Ginie były sierżant Delta Force, Richard Booth. Prowadził on śledztwa w sprawach o najwyższym priorytecie. Ekspertyzy wykazują, że przed śmiercią Booth był torturowany. Ekipa Callena rozpoczyna poszukiwania mordercy wojskowego. Agenci podejrzewają, że za śmierć sierżanta są odpowiedzialni liderzy pewnej grupy terrorystycznej. Tymczasem Deeks nawiązuje kontakt z osobą, której bardzo zależy na znalezieniu morderców sierżanta.

Występują (pokaż wszystkich)