×
Agenci NCIS: Los Angeles 2 (7)

Agenci NCIS: Los Angeles 2 (7)

(NCIS: Los Angeles 2: Anonymous)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Linda Hunt
Reżyseria:Norberto Barba
W skrócie:Zostaje zamordowany Michael Barnes z departamentu stanu. W Beverly Hills ginie również chirurg plastyczny. Odciski palców na miejscu zbrodni należą do terrorysty powiązanego z Al-Kaidą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Pracownik departamentu stanu, Michael Barnes, zostaje zamordowany. Ginie również chirurg plastyczny, szef prywatnej kliniki w Beverly Hills. Agenci ustalają, że znalezione na miejscu zbrodni odciski palców należą do terrorysty powiązanego z Al-Kaidą. Okazuje się jednak, że Assan Refiq, potencjalny zabójca Barnesa i lekarza, poddał się operacji plastycznej zmieniającej rysy jego twarzy. Callen próbuje wytropić sprawcę. Istnieje podejrzenie, że członkowie grupy terrorystycznej, do której należał Refiq, również skorzystali z usług chirurga plastycznego i planują zamach na terenie Los Angeles. Tymczasem agenci Kensi i Deeks poszukują Jillian Leigh - pielęgniarki w klinice Russella i jednocześnie jego żony, która była jedynym świadkiem zbrodni i może rozpoznać mordercę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)