Agenci NCIS: Los Angeles 2 (17)

Agenci NCIS: Los Angeles 2 (17)

(NCIS: Los Angeles 2: Personal)

serial sensacyjny USA 2011   od 12 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Linda Hunt
Reżyseria:Kate Woods
W skrócie:Deeks zostaje postrzelony podczas napadu na osiedlowy sklep. Współpracownicy próbują ustalić, czy napad miał podłoże rabunkowe, czy może celem było zlikwidowanie jednego z członków NCIS.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Podczas napadu na osiedlowy sklep Deeks zostaje postrzelony. Współpracownicy rannego agenta rozpoczynają dochodzenie w tej sprawie. Próbują ustalić, czy napad miał jedynie podłoże rabunkowe, czy może celem przestępców było zlikwidowanie jednego z członków ekipy NCIS.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)