Agenci NCIS: Los Angeles 2 (15)

Agenci NCIS: Los Angeles 2 (15)

(NCIS: Los Angeles 2: Tin Soldiers)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Linda Hunt
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Śledztwo ujawnia, że na teren Stanów Zjednoczonych przemycono transport sfałszowanych czipów komputerowych. W dochodzeniu pomaga agentom były pracownik KGB.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Callen próbuje złapać na gorącym uczynku włamywacza, który dostał się do jego domu. Niebawem agent trafia na ślad pewnej afery. Śledztwo ujawnia, że na teren Stanów Zjednoczonych przemycono transport sfałszowanych czipów komputerowych. W dochodzeniu pomaga agentom były pracownik KGB.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)