Agenci NCIS: Los Angeles 2 (12)

(NCIS: Los Angeles 2: Overwatch)

serial sensacyjny USA 2011   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Linda Hunt
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Z kostnicy ginie ciało Yusefa Afzala. W jego ciele znajdują się pozostałości po systemie namierzania, należącym do marynarki. Eric odkrywa, że system miał służyć do śledzenia terrorystów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon przygód agenta Callena (Chris O'Donnell) specjalizującego się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Z kostnicy ginie ciało Yusefa Afzala, mężczyzny pochodzenia arabskiego. Został on zamordowany we własnym domu. Autopsja wykazała, że w jego ciele znajdują się pozostałości po eksperymentalnym systemie namierzania, należącym do marynarki. W toku dochodzenia Eric i zespół agentów odkrywają, że system miał służyć do oznaczania i śledzenia terrorystów. Został wszczepiony trzem mężczyznom, muzułmanom podejrzanym o terroryzm. Tymczasem Callen i Hetty sprawdzają swoje umiejętności wspinaczkowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)