Agenci NCIS: Los Angeles (15)

Agenci NCIS: Los Angeles (15)

(NCIS: Los Angeles: The Bank Job)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Agentka Kensi Blye zostaje postrzelona podczas napadu na bank. Pozostali klienci stają się zakładnikami. Kiedy akcja cofa się o jeden dzień, dowiadujemy się, jak doszło do napadu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Agentka Kensi Blye zostaje postrzelona podczas napadu na bank. Pozostali klienci stają się zakładnikami. Kiedy akcja cofa się o jeden dzień, poznajemy, jak doszło do napadu. Zespół pracowników NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie pieniędzy skradzionych w Bagdadzie przez organizację terrorystyczną. Jedyny ślad prowadzi do sierżanta Chada Jeffcoata, który wiedział o przesyłce.

Występują (pokaż wszystkich)