x
Agenci NCIS: Los Angeles (14)

Agenci NCIS: Los Angeles (14)

(NCIS: Los Angeles: LD50)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Jonathan Frakes
W skrócie:Po ataku policji na laboratorium, które wytwarza narkotyki, znaleziono ciała marines. Okazuje się jednak, że nie byli żołnierzami, choć mieli autentyczne mundury i dokumenty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Podczas ataku policji na laboratorium, które wytwarza narkotyki, na miejscu znaleziono ciała marines. Okazuje się jednak, że nie byli prawdziwymi żołnierzami, choć mieli autentyczne mundury i dokumenty. Agenci prowadzą śledztwo, aby ustalić, czy sprawa stanowi zagrożenie. Odkryte dowody łączą ofiary z Esther Balmore. Odpowiada ona za ściśle tajny projekt rządowy dotyczący przekształcenia jadu kiełbasianego w skuteczną broń. Wychodzi na jaw, że chemiczka zdołała przygotować wystarczającą ilość trucizny, aby zabić kilka milionów ludzi. Toksyczną substancję zamierza sprzedać na aukcji.

Występują (pokaż wszystkich)