x
Agenci NCIS: Los Angeles (13)

Agenci NCIS: Los Angeles (13)

(NCIS: Los Angeles: Missing)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:David Barrett
W skrócie:Rozpoczynają się poszukiwania zaginionego agenta. Okazuje się, że zasadzka była przygotowana ze sporym wyprzedzeniem, lecz porwany podejrzewał, że jest śledzony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Podczas rutynowych ćwiczeń agenci otrzymują sygnał od zaginionego Doma. Należący do niego samochód został ostrzelany. Wkrótce okazuje się, że zasadzka była przygotowana ze sporym wyprzedzeniem, lecz porwany podejrzewał, że jest śledzony. W sprawę zamieszani są Kolumbijczycy. Podczas wymiany zakładników dochodzi do nieoczekiwanych wydarzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)