x
Agenci NCIS: Los Angeles (12)

Agenci NCIS: Los Angeles (12)

(NCIS: Los Angeles: Past Lives)

serial sensacyjny USA 2010   od 16 lat
Występują:Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen
Reżyseria:Elodie Keene
W skrócie:Zwolniony warunkowo przestępca, którego Callen sam wsadził za kratki, zostaje zamordowany. Śledczy chce wyjaśnić sprawę w pojedynkę i przybiera jedną ze swych starych fikcyjnych tożsamości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Callen zamierza podjąć samodzielne śledztwo, kiedy ginie zwolniony warunkowo Joey Gale. Przestępca, który dzięki niemu trafił do więzienia, na kilka godzin przed śmiercią wysłał do Callena e-mail. Niedawno na wolność wyszli jego wspólnicy. Śledztwo oznacza dla detektywa spotkanie z siostrą Joeya i konfrontację z jej trudną sytuacją rodzinną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)