Agenci NCIS 8 (24-ost.)

Agenci NCIS 8 (24-ost.)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Pyramid)

serial sensacyjny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Dennis Smith
W skrócie:Zespół ściga seryjnego mordercę, zwanego 'Portowym zabójcą'. Podczas konfrontacji z nim życie agentów jest w niebezpieczeństwie. Mężczyzna planuje zemścić się za torturowanie go.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań pracowników rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy.

W tym odcinku

Zespół ściga seryjnego mordercę, zwanego 'Portowym zabójcą'. Podczas konfrontacji z nim życie agentów NCIS znajduje się w niebezpieczeństwie. Mężczyzna planuje zemścić się na wszystkich, którzy są odpowiedzialni za torturowanie go w czasie "Operacji Frankenstein".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)