Agenci NCIS 8 (18)

Agenci NCIS 8 (18)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Out of the Frying Pan)

serial sensacyjny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Vance chce, aby Gibbs przesłuchał nastolatka oskarżonego o zabójstwo swojego ojca. Okazuje się, że podejrzany o zbrodnię chłopak jest sportowcem i ma problem ze stosowaniem dopingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań pracowników rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy.

W tym odcinku

Vance chce, by Gibbs przesłuchał nastolatka, który jest oskarżony o zabójstwo swojego ojca. Agent dowiaduje się, że w ten sposób Vance robi przysługę przyjacielowi, który jest prokuratorem w sprawie. Gibbs wchodzi w konflikt z przełożonym. Przesłuchiwany chłopiec twierdzi, ze nie wie, co się wydarzyło w chwili śmierci jego ojca. Okazuje się, że nastolatek jest sportowcem i ma problemy ze stosowaniem dopingu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)