Agenci NCIS 7 (3)

Agenci NCIS 7 (3)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Inside Man)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Zespół otwiera śledztwo w sprawie zabójstwa cywila, Matta Burnsa. Mężczyzna zamieścił na blogu tekst oskarżający agentów. Grupa Gibbsa musi zająć się sprawą śmierci oficera, Roda Arnetta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

Zespół NCIS otwiera śledztwo, które tym razem powiązane jest z zabójstwem cywila, Matta Burnsa. Mężczyzna zamieścił na swoim blogu tekst, w którym oskarżał agentów o poważne zaniedbanie i złamanie prawa. Jednostka dowodzona przez Gibbsa jest zmuszona ponownie zająć się sprawą śmierci oficera, Roda Arnetta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)