×
Agenci NCIS 10: Od teraz (15)

Agenci NCIS 10: Od teraz (15)

(NCIS: Hereafter)

serial sensacyjny USA 2012
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Sasha Alexander, Sean Murray
Reżyseria:Tony Wharmby
W skrócie:Na torze przeszkód w Quantico umiera starszy szeregowy. Ten sam los spotyka innego żołnierza marynarki. Zespół Gibbsa wszczyna śledztwo. Tymczasem Vance musi rozwiązać sprawy w życiu osobistym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziesiąty sezon popularnego serialu kryminalnego, przybliżającego losy grupy agentów specjalnych, którzy w swojej pracy prowadzą śledztwa w obrębie amerykańskiej marynarki wojennej i marines. Zespołem NCIS dowodzi nieprzejednany Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon). Wśród jego podwładnych są agenci: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), Timothy McGee (Sean Murray) oraz Kate Todd (Sasha Alexander). Cała grupa współpracuje z koronerem, Donaldem Mallardem (David McCallum).

W tym odcinku

W bazie w Quantico ginie starszy szeregowy Gate Crowe. Mężczyzna najprawdopodobniej spadł z kilku metrów, jednak na jego ciele znajduje się wiele obrażeń, które nie były spowodowane wypadkiem. Wychodzi na jaw, że żołnierz wysyłał matce dużo pieniędzy, choć nigdzie nie pracował. Wkrótce do NCIS przychodzi przyjaciel szeregowego, który wyznaje pewną tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także