x

Agenci. Biuro detektywistyczne: Wszystko zastaje w rodzinie (26)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Konrad Skolimowski, Bartosz Obuchowicz, Maria Ruddick, Olga Pęczak
W skrócie:Do biura zgłasza się kobieta, której ukradziono cenny obraz. Podejrzenia padają na jej syna, który miał już konflikt z prawem. W trakcie śledztwa detektywi odkrywają, że także drugi syn miał motyw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czworo przyjaciół, m.in. Adek (Konrad Skolimowski), Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak), zakłada agencję detektywistyczną i wyjaśnia sprawy swoich klientów. Równolegle funkcjonariusze prowadzą śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

W tym odcinku

Do biura zgłasza się kobieta, której ukradziono obraz znanego malarza. Podejrzenia padają na jej syna, który miał wcześniej konflikt z prawem. W trakcie śledztwa detektywi odkrywają, że także drugi syn miał motyw. Okazuje się jednak, że za kradzieżą stoi córka klientki i jej narzeczony, a poszkodowana była zaborczą i bezlitosną matką, która zamieniła życie swoich dzieci w piekło. Tymczasem Nina zaczyna podejrzewać, że Kamila prowadzi podwójne życie i ma związek ze zniknięciem Anki. Organizuje spotkanie Adka z policyjnym informatorem, który potwierdza, że Kamila nie jest w stosunku do niego szczera. Chłopak chce poznać prawdę. Ma pewien plan.

Występują (pokaż wszystkich)