Afera fryzjera (7)

Afera fryzjera (7)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Salon P&M Beauty w Murowanej Goślinie przyciąga uwagę niegustownym wystrojem. Motywem przewodnim jest tu zebra. Pracującym w zakładzie fryzjerkom daleko do prawdziwych profesjonalistek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 3 kwietnia
dziś
11:30 TVN

Opis

Zbyt wiele salonów w Polsce oferuje usługi na bardzo niskim poziomie. W kolejnym sezonie do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. Nowy prowadzący postawi poprzeczkę bardzo wysoko. Razem z Maćkiem Wróblewskim poddadzą sprawdzianowi kompetencje pracowników i właścicieli zakładów fryzjerskich, sprawdzą, jak traktują oni klientów, i przekonają się, czy dbają o porządek w swoich lokalach. Dobrą radą, a czasem i naganą spróbują podnieść jakość usług świadczonych w polskich salonach.

Salon P&M Beauty w Murowanej Goślinie przyciąga uwagę wystrojem. Motywem przewodnim jest tu zebra połączona z intensywnym bordo. Choć taki wygląd lokalu stanowi spełnienie marzeń Martyny, jego właścicielki, to okazuje się, że klientom nie przypadł on do gustu. Co gorsza, pracującym w zakładzie fryzjerkom daleko do prawdziwych profesjonalistek. Brak klientów, a co za tym idzie dochodów, spowodował, że właścicielka zakładu oszczędza niemal na wszystkim - nie ubezpieczyła nawet prowadzonego przez siebie biznesu. Maciej Maniewski udzieli kilku lekcji pracownikom lokalu, przeprowadzi też całkowitą metamorfozę wnętrza. Dzięki jego pomocy salon "P&M Beauty" stanie się profesjonalnym atelier z minimalistycznym wystrojem.

Zobacz także