Afera fryzjera (4)

Afera fryzjera (4)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Michał, kierownik kolejnego salonu, do którego trafia Maciek Maniewski, już dawno stracił wiarę w swój zawód i zajął się czesaniem aktorów teatralnych. Prowadzony przez niego zakład wymaga remontu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zbyt wiele salonów w Polsce oferuje usługi na bardzo niskim poziomie. Maciej Maniewski po raz kolejny rusza w trasę. W trakcie swojej podróży podda sprawdzianowi kompetencje pracowników i właścicieli zakładów fryzjerskich, sprawdzi, jak traktują oni klientów, i przekona się, czy dbają o porządek w swoich lokalach. Dobrą radą, a czasem i naganą spróbuje podnieść jakość usług świadczonych w polskich salonach.

Michał, kierownik kolejnego salonu, do którego trafia Maciek Maniewski, już dawno stracił wiarę w swój zawód i zajął się czesaniem aktorów teatralnych. Prowadzony przez niego zakład wymaga gruntownego remontu, a pracującym tam fryzjerom przyda się porządne szkolenie pod okiem telewizyjnego mistrza nożyczek. Jeżeli chce coś zmienić w nastawieniu Michała, Maciek będzie musiał mocno nim wstrząsnąć.

Zobacz także