Afera fryzjera (10)

Afera fryzjera (10)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Macieja w Bolesławcu przywita wysmakowane wnętrze, ogromna szczerość i lawina łez. Dom urody prowadzi Agnieszka, która nie ma zbyt dużej wiedzy. Oprócz niej w salonie pracują fryzjerka i stażystka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niestety nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne, co prowadzi właścicieli do utraty klientów, a potem bankructwa. W szóstej serii "Afery Fryzjera" Maciek Maniewski pokaże, że oprócz bycia ekspertem i instruktorem, jest przede wszystkim człowiekiem, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie duchowe. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne.W nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia oraz na edukację. Maciek Maniewski odwiedzi m. in. Wrocław, Częstochowę, Chrzanów. Będzie musiał stawić czoło uniemożliwiającym pracę sporom między personelem przerażająco niskiemu poziomowi fryzjerstwa oraz brakiem komunikacji z klientem, wynikającym z faktu, że cały personel składa się z emigrantów.

Macieja Maniewskiego w Bolesławcu przywita wysmakowane wnętrze, ogromna szczerość i lawina łez. "Dom urody" prowadzi Agnieszka, która o fryzjerstwie wie tyle, co nic. Oprócz niej w salonie pracują jeszcze fryzjerka i stażystka. Maciek surowo oceni ich umiejętności i przeprowadzi pewien test. Specjalista zauważy ogromną ilość błędów podczas konsultacji z klientką.

Zobacz także