Afera fryzjera (10)

Afera fryzjera (10)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Belleza Spa to już drugi salon prowadzony przez Sylwię, która swoje nowe atelier zamierza oddać pod opiekę Dominiki. Przyszła kierowniczka fryzjerstwem zajmuje się dopiero od półtora roku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zbyt wiele salonów w Polsce oferuje usługi na bardzo niskim poziomie. W kolejnym sezonie do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. Nowy prowadzący postawi poprzeczkę bardzo wysoko. Razem z Maćkiem Wróblewskim poddadzą sprawdzianowi kompetencje pracowników i właścicieli zakładów fryzjerskich, sprawdzą, jak traktują oni klientów, i przekonają się, czy dbają o porządek w swoich lokalach. Dobrą radą, a czasem i naganą spróbują podnieść jakość usług świadczonych w polskich salonach.

Zdaniem Sylwii, właścicielki lokalu Belleza Spa, każde krzywe cięcie da się naprawić. Niestety, w tym przypadku oznacza to również, że fryzjerzy nie muszą przykładać się do swojej pracy. To już drugi salon prowadzony przez Sylwię, która na co dzień zajmuje się kosmetyką, a swoje nowe atelier zamierza oddać pod opiekę młodej i niedoświadczonej Dominiki. Przyszła kierowniczka fryzjerstwem zajmuje się dopiero od półtora roku i nie jest w stanie kontrolować swojego zespołu. Jej podwładni dopuszczają się takich błędów, jak np. strzyżenie maszynką mokrych włosów. Jakość usług świadczonych w tym salonie spróbuje podnieść Maciej Maniewski.

Zobacz także