Afera fryzjera (1/8)

Afera fryzjera (1/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Maciej Maniewski spróbuje pomóc salonowi Szalone Nożyczki w Przeworsku. Szybko zorientuje się, że problemem są zarówno trudności komunikacyjne z klientami, jak i konflikty między właścicielkami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maciej Maniewski po raz kolejny przybędzie z odsieczą do podupadających salonów fryzjerskich, które bez jego pomocy nie mają szans na przetrwanie. Na miejscu prowadzący oceni kompetencje personelu, sprawdzi sprzęt, którym dysponują pracownicy zakładu, i przyjrzy się rachunkom. W ósmym sezonie programu nadal czekają go niespodzianki takie, jak np. fryzjerzy bez wykształcenia, stare akcesoria i zrozpaczone usługami klientki. Maciej spróbuje znaleźć sposób na rozwiązanie problemów w każdym zakładzie.

Maciej Maniewski wybierze się do Przeworska. Spróbuje pomóc salonowi Szalone Nożyczki. Właścicielki, siostry Dominika i Sylwia, są fankami jego programu. Zadbały o porządek w miejscu pracy. Prowadzący prędko zorientuje się, że problemem są zarówno trudności komunikacyjne z klientami, jak i te między siostrami. Więzy rodzinne utrudniają zachowanie profesjonalizmu. Młodsza Dominika, szefowa salonu, nie umie zarządzać pracą siostry.

Twórcy (pokaż wszystkich)