Ad Vitam (1)

Ad Vitam (1)

serial SF Francja 2018   od 12 lat
Występują:Yvan Attal, Garance Marillier, Niels Schneider, Victor Assié
Reżyseria:Thomas Cailley
W skrócie:Osiągnięcia naukowców pozwoliły ludziom zyskać upragnioną nieśmiertelność i zachować wieczną młodość. Kiedy więc na plaży zostają odkryte ciała samobójców, to wydarzenie wzbudza kontrowersje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dzięki osiągnięciom naukowym ludzie mają możliwość zatrzymania procesu starzenia się komórek, co wiąże się także z wiecznym życiem. W tym przeludnionym świecie prawo do śmierci staje się przywilejem. Na plaży odkryte zostaje siedem ciał młodych samobójców. Zbliżający się do stu dwudziestki detektyw policji, Darius Asram (Yvan Attal), musi rozwiązać zagadkę tej tajemniczej śmierci. W tym przedsięwzięciu pomaga mu młoda Christa (Garance Marillier).

W tym odcinku

Osiągnięcia naukowców pozwoliły ludziom zyskać upragnioną nieśmiertelność i zachować wieczną młodość. Kiedy więc na plaży zostają odkryte ciała samobójców, to wydarzenie wzbudza kontrowersje. Darius Asram, 119-letni detektyw, podejmuje śledztwo i kontaktuje się z młodą, internowaną do szpitala psychiatrycznego kobietą, Christą, która może wiedzieć coś na ten temat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)