Absurdy drogowe 7 (6/10)

Absurdy drogowe 7 (6/10)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:W Kobierzycach koło Wrocławia zobaczymy równoległe nowo wybudowane drogi w odległości 20 cm od siebie. Sam Wrocław zaskoczy nas wyznaczonymi miejscami parkingowymi przed przejściem dla pieszych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmej serii programu widzowie zobaczą między innymi zadziwiająco wąski chodnik czy niepotrzebne rondo za prawie 30 milionów złotych. Kamil i Krzysztof pokażą też przejście dla pieszych wytyczone na wjeździe pod blok i wysepkę, która wymusza jazdę pod prąd.

W Kobierzycach koło Wrocławia zobaczymy równoległe nowo wybudowane drogi w odległości 20 cm od siebie. Sam Wrocław zaskoczy nas dziwnie wyznaczonymi miejscami parkingowymi przy chodnikach dla pieszych. W Siemianowicach Śląskich brakuje progu zwalniającego przed przejściem dla pieszych, a w Warszawie jest rondo z niepotrzebnym, a oznakowanym zjazdem. W Bydgoszczy zastanowi nas brak możliwości powrotu do samochodu z parkingu przy bazarze, w Świeciu - barierka na końcu drogi rowerowej, a w Radomiu - tajna technologia wojskowa blokująca chodnik przed parkowaniem.

Twórcy (pokaż wszystkich)