Absurdy drogowe 3 (11/12)

Absurdy drogowe 3 (11/12)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Załogę syreny V8 w Nowosolnej pod Łodzią czeka przejazd przez skrzyżowanie aż ośmiu ulic. W absurdalny krajobraz polskich dróg znakomicie wpisuje się też prywatna atrapa fotoradaru w Mniszewie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała kontynuują podróż po Polsce. Znów mierzą się z budowlanym niedbalstwem, brakiem wyobraźni i zwykłą głupotą. W tym sezonie próbują m.in. zastosować się do znaku zakazu skrętu w ulicę, której nie ma, czy dowiedzieć się, dlaczego gotowy wiadukt wciąż jest nieczynny. Analizują też osobliwe tablice postawione przy wjeździe do Wrocławia.

Załogę syreny V8 w Nowosolnej pod Łodzią czeka przejazd przez skrzyżowanie aż ośmiu ulic. W samej Łodzi ekipa przyjrzy się absurdalnym znakom zakazu na Nowogrodzkiej i objazdom korków przez nieprzelotowe ulice w okolicach Strykowskiej. Kolejne ciekawe miejsce to ulica Apteczna w Skarżysku-Kamiennej, na której obowiązujący zakaz wjazdu pojazdów o masie powyżej 1,5 tony. W absurdalny krajobraz polskich dróg znakomicie wpisują się też: prywatna atrapa fotoradaru w Mniszewie, bezsensowna ścieżka rowerowa na warszawskiej ulicy Zawrat oraz zablokowana droga u zbiegu Miedzianej i Prostej.

Twórcy (pokaż wszystkich)