Absurdy drogowe 3 (10/12)

Absurdy drogowe 3 (10/12)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Skarżysko-Kamienna przywita Kamila i Krzyśka pasami dla pieszych namalowanymi do połowy. W tym świętokrzyskim mieście pokażą też oryginalną kombinację znaków uprzywilejowującą... samochody służbowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała kontynuują podróż po Polsce. Znów mierzą się z budowlanym niedbalstwem, brakiem wyobraźni i zwykłą głupotą. W tym sezonie próbują m.in. zastosować się do znaku zakazu skrętu w ulicę, której nie ma, czy dowiedzieć się, dlaczego gotowy wiadukt wciąż jest nieczynny. Analizują też osobliwe tablice postawione przy wjeździe do Wrocławia.

Skarżysko-Kamienna przywita Kamila i Krzyśka pasami dla pieszych namalowanymi... do połowy. W tym świętokrzyskim mieście pokażą też oryginalną kombinację znaków uprzywilejowującą... samochody służbowe. Następnie na oczach widzów rozegra się bitwa warszawsko-lubelska na absurdy. Krzysiek wytropi w stolicy podwójne znaki, a Kamil skontruje ciekawymi przypadkami ze wschodniej części kraju, m.in. szlabanem dla pieszych i rowerzystów na przejeździe kolejowym. Prowadzący przyjrzą się też zasłoniętym tablicom informacyjnym w Sochaczewie.

Twórcy (pokaż wszystkich)