x
Absentia 2 (9)

Absentia 2 (9)

(Absentia 2: Committed)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Neil Jackson
W skrócie:Emily ryzykuje wszystko, aby poznać prawdę o przeszłości i zabójstwach popełnianych za pomocą fentanylu. Może liczyć na pomoc Nicka, ale nadal nie potrafi ułożyć wszystkich części zagadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia agentki FBI Emily Byrne (Stana Katic), która podczas pościgu za jednym z najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców Bostonu znika bez śladu i zostaje uznana za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w leśnej chacie. Kobieta cierpi jednak na zanik pamięci. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje inna kobieta. Wkrótce Emily zostaje wplątana w kolejną serię morderstw. Amerykański serial kryminalny, powstający na zlecenie należącej do Sony Pictures Television stacji AXN.

W tym odcinku

Emily ryzykuje wszystko, aby poznać prawdę o swojej przeszłości i zabójstwach popełnianych za pomocą fentanylu. Zdaje sobie sprawę, że Rex Wolf pracował dla kogoś, kto był związany z jej przeszłością i nadal jest obecny w jej życiu. Wie, że może liczyć na pomoc Nicka, ale nadal nie potrafi ułożyć wszystkich części zagadki. Gdy zdaje sobie sprawę, że zagrożenie jest już blisko, ucieka się do ekstremalnych środków.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także