x
Absentia 2 (4)

Absentia 2 (4)

(Absentia 2: Offenders)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Neil Jackson
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Dochodzenie Emily i Cala prowadzi do wyjątkowo niebezpiecznych podejrzanych, którzy umieją doskonale unikać policji. Ze śledztwa Crowna wynika, że sprawcą ataku był samotnik z siekierą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia agentki FBI Emily Byrne (Stana Katic), która podczas pościgu za jednym z najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców Bostonu znika bez śladu i zostaje uznana za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w leśnej chacie. Kobieta cierpi jednak na zanik pamięci. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje inna kobieta. Wkrótce Emily zostaje wplątana w kolejną serię morderstw. Amerykański serial kryminalny, powstający na zlecenie należącej do Sony Pictures Television stacji AXN.

W tym odcinku

Dochodzenie Emily i Cala w sprawie zabójcy posługującego się fentanylem prowadzi do wyjątkowo niebezpiecznych podejrzanych, którzy umieją doskonale unikać policji. Tymczasem ze śledztwa Crowna wynika, że sprawcą ataku był samotnik z siekierą. Nick musi go zlokalizować. Z czasem jednak agent ze ściganego staje się potencjalną ofiarą, której śladem podąża zabójca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)