Absentia 2 (2)

Absentia 2 (2)

(Absentia 2: Madness)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Neil Jackson
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Emily stara się odkryć prawdę. Kiedy Flynn zakłóca tok śledztwa, musi zdecydować, co jest ważniejsze - syn, czy jej potrzeba uzyskania odpowiedzi na pytania. Alice wraca do pracy jako terapeutka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 14 grudnia
za 13 dni
1:05 AXN White (z napisami)
środa, 14 grudnia
za 13 dni
3:05 AXN White (z napisami)
środa, 14 grudnia
za 13 dni
5:00 AXN White (z napisami)
czwartek, 15 grudnia
za 14 dni
0:05 AXN White (z napisami)

Opis

Historia agentki FBI Emily Byrne (Stana Katic), która podczas pościgu za jednym z najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców Bostonu znika bez śladu i zostaje uznana za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w leśnej chacie. Kobieta cierpi jednak na zanik pamięci. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje inna kobieta. Wkrótce Emily zostaje wplątana w kolejną serię morderstw. Amerykański serial kryminalny, powstający na zlecenie należącej do Sony Pictures Television stacji AXN.

W tym odcinku

Zaskoczona nowymi informacjami ze swojej przeszłości Emily z jeszcze większym zapałem stara się odkryć prawdę. Kiedy Flynn mimowolnie zakłóca tok śledztwa, musi zdecydować, co jest ważniejsze - syn, czy jej potrzeba uzyskania odpowiedzi na pytania. Alice wraca do pracy jako terapeutka w szpitalu Boston Mercy i zaprzyjaźnia się Jackiem Byrnem, który pracuje jako ratownik medyczny. Tymczasem Nick i Julianne starają się jak najszybciej opracować profil terrorysty z Federal Annex. Agent specjalny Derek Crown ściera się z mediami i "wszechwiedzącym" Internetem. Profil psychologiczny terrorysty wskazuje na to, że jest on bardzo inteligentny i przepełniony gniewem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także