Absentia 2 (1)

Absentia 2 (1)

(Absentia 2: Casualties)

serial kryminalny USA 2019   od 16 lat
Występują:Stana Katic, Patrick Heusinger, Cara Theobold, Neil Jackson
Reżyseria:Oded Ruskin
W skrócie:Emily próbuje zapomnieć o niewoli. Poszukuje odpowiedzi na pytania, w czym wspiera ją Gibbs. W trakcie śledztwa trafia na trop byłego więźnia, który zna intymne szczegóły z przeszłości policjantki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 13 grudnia
za 12 dni
1:20 AXN White (z napisami)
wtorek, 13 grudnia
za 12 dni
3:40 AXN White (z napisami)
środa, 14 grudnia
za 13 dni
0:05 AXN White (z napisami)

Opis

Historia agentki FBI Emily Byrne (Stana Katic), która podczas pościgu za jednym z najbardziej niebezpiecznych seryjnych morderców Bostonu znika bez śladu i zostaje uznana za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w leśnej chacie. Kobieta cierpi jednak na zanik pamięci. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż (Patrick Heusinger) ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje inna kobieta. Wkrótce Emily zostaje wplątana w kolejną serię morderstw. Amerykański serial kryminalny, powstający na zlecenie należącej do Sony Pictures Television stacji AXN.

W tym odcinku

Emily próbuje zapomnieć o czasie, który spędziła w niewoli. Chce żyć normalnie. Poszukuje odpowiedzi na pytania, w czym wspiera ją detektyw Tommy Gibbs. W trakcie śledztwa trafia na trop byłego więźnia, który zna intymne szczegóły z przeszłości policjantki. Flynn walczy z chaosem w swoim życiu, zmaga się też z traumatycznymi wydarzeniami. To sprawia, że w małżeństwie Nicka i Alice rośnie napięcie. Tymczasem w siedzibie Federal Annex w Bostonie ma miejsce krwawy zamach terrorystyczny. Jego sprawca wymyka się stróżom prawa. Pościg podejmują Nick i wybitna profilerka FBI, agentka specjalna Julianne Gunnarsen. Nagle wszyscy zdają sobie sprawę, że odtąd nikt nie jest już bezpieczny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także