Abby i Brittany - krok w dorosłość (1)

Abby i Brittany - krok w dorosłość (1)

(Abby and Brittany: College and Beyond: 22nd Birthday Bash)

reality show USA 2012   od 12 lat
W skrócie:Siostry syjamskie Abby i Brittany obchodzą 22. urodziny. Dziewczyny niedługo ukończą naukę w college'u. Teraz planują imprezę w towarzystwie najbliższych przyjaciół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterki programu to dwie pełne życia, wesołe i towarzyskie dziewczęta, które wkrótce ukończą 22 lata i uzyskają dyplom college'u. Abby i Brittany Hensel są bliźniaczkami syjamskimi, co sprawia, że mają podwójną energię i zabawę. Ich życie stanowi niezwykły przykład pracy zespołowej i kompromisów, ponieważ mieszkające w jednym ciele siostry różnią się pod wieloma względami. Są u progu wielkiej przygody - po ukończeniu studiów zamierzają podróżować po Europie i znaleźć pracę w szkole. Tak jak ich przyjaciele i rówieśnicy, Abby i Brittany będą musiały wkroczyć w dorosłość, z jej wyzwaniami i odpowiedzialnością. Towarzyszymy im w tym trudnym, a zarazem ekscytującym okresie ich życia.

Siostry syjamskie Abby i Brittany w swoim życiu rzadko doświadczają nudy, właściwie przez cały czas są aktywne. Ostatni raz widzowie oglądali dziewczęta, gdy świętowały one swoje 16. urodziny. Od tego czasu minęło sześć lat i u bliźniaczek sporo się zmieniło. Abby i Brittany są w połowie ostatniego semestru nauki w college'u i na przyjęciu z okazji swoich 22. urodzin zamierzają bawić się tak dobrze, jak to tylko możliwe. Planują imprezę dla najbliższych przyjaciół.