997 - Fajbusiewicz na tropie (46)

magazyn kryminalny Polska 2015   od 16 lat
W skrócie:Michał Fajbusiewicz odtwarza ostatnie godziny życia Małgorzaty Szafran. Pomagają mu rodzice ofiary. W drugiej części dziennikarz zajmie się sprawą serii napadów na staruszki w okolicach Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 18 stycznia
jutro
5:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

W pierwszej części programu Michał Fajbusiewicz próbuje odtworzyć ostatnie godziny życia 20-letniej Małgorzaty Szafran. Pomagają mu rodzice ofiary. Dziewczyna wybrała się nad katowicką Rybaczówkę i zniknęła. Po dwóch tygodniach znaleziono jej ciało. Młoda kobieta padła ofiarą morderstwa. W drugiej części dziennikarz śledczy zajmie się sprawą serii napadów na samotnie mieszkające staruszki w okolicach Warszawy. Jeden z rabunków zakończył się morderstwem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także