997 - Fajbusiewicz na tropie (45)

997 - Fajbusiewicz na tropie (45)

magazyn kryminalny Polska 2015   od 16 lat
W skrócie:Zbrodnie dokonywane w środowisku homoseksualistów są trudne do rozwiązania. Do jednej z nich powraca Michał Fajbusiewicz. W warszawskim bloku przy ulicy Kirasjerów znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 23 lutego
za 3 dni
5:30 Polsat Play (z napisami)

Opis

Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Zbrodnie dokonywane w środowisku homoseksualistów są wyjątkowo trudne do wykrycia i rozwiązania. Do jednej z nich powraca Michał Fajbusiewicz. W Warszawie w bloku przy ulicy Kirasjerów znaleziono zwłoki dwóch młodych mężczyzn. Następnie dziennikarz śledczy opublikuje list gończy wydany za mieszkańcem Suwałk Adamem Lutą. Mężczyzna jest poszukiwany za masakrę, jakiej dokonał przed laty w szpitalu w rodzinnym mieście.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także