997 - Fajbusiewicz na tropie (44)

997 - Fajbusiewicz na tropie (44)

magazyn kryminalny Polska 2015   od 16 lat
W skrócie:Sprawa zabójstwa dyrektora pilskiego Domu Kultury. Przed laty w budynku działała dyskoteka opanowana przez gang. Dyrektor rozwiązał umowę dzierżawy klubu. Niedługo później został zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Pierwsza z nich dotyczy zabójstwa dyrektora pilskiego Domu Kultury. Przed laty w budynku tej placówki działała dyskoteka, opanowana przez miejscowy gang, m.in. handlujący narkotykami. By ukrócić działanie przestępców, dyrektor rozwiązał umowę dzierżawy klubu. Niedługo później, gdy wracał z podróży służbowej z Warszawy, został zamordowany. Następnie dziennikarz śledczy odtworzy ostatnie godziny życia mieszkańca Słupska, którego zwłoki znaleziono w jego mieszkaniu. Gospodarz programu zbada okoliczności tej zbrodni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także