997 - Fajbusiewicz na tropie (43)

997 - Fajbusiewicz na tropie (43)

magazyn kryminalny Polska 2015   od 16 lat
W skrócie:Pierwsza sprawa dotyczy pary młodych ludzi, którzy wyjechali z Sosnowca i ślad po nich zaginął. Znaleziono jedynie ich spalony samochód. Druga związana jest z 13-letnią Iwoną z Tarnowskich Gór.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Część osób figurujących w policyjnych archiwach jako zaginieni to ofiary zbrodni. Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Pierwsza z nich dotyczy pary młodych ludzi, którzy wyjechali z Sosnowca i ślad po nich zaginął. Niedaleko Warszawy znaleziono jedynie ich spalony samochód. Druga sprawa dotyczy 13-letniej Iwonki z Tarnowskich Gór. Dziewczynka zniknęła, gdy wracała ze szkoły. Prawdopodobnie padła ofiarą zbrodni, a morderca skutecznie ukrył jej ciało.

Twórcy (pokaż wszystkich)