997 - Fajbusiewicz na tropie (42)

magazyn kryminalny Polska 2015   od 16 lat
W skrócie:Michał Fajbusiewicz przedstawia dwie niewyjaśnione sprawy. Pierwsza dotyczy zaginięcia Bożeny Świderskiej. 52- letnia mężatka przed sześcioma laty zniknęła w drodze do pracy z Tychów do Katowic.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 22 grudnia
za 4 dni
5:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Michał Fajbusiewicz przedstawia dwie niewyjaśnione sprawy. Pierwsza z nich dotyczy zaginięcia Bożeny Świderskiej. 52-letnia mężatka przed sześcioma laty zniknęła w drodze do pracy z Tychów do Katowic. W studiu gości matka kobiety, która przedstawia swoją wersję wydarzeń i podejrzenia. Druga sprawa dotyczy zabójstwa 68-letniej mieszkanki Łodzi. Kobieta każdego dnia chodziła pomagać w kościele przy klasztorze w Łagiewnikach. 2 października 2006 roku tuż przy sanktuarium została zamordowana.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także