997 - Fajbusiewicz na tropie (41)

997 - Fajbusiewicz na tropie (41)

magazyn kryminalny Polska 2015   od 16 lat
W skrócie:Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Na początek omawia morderstwo dokonane w okolicach Warszawy. Leśnicy znaleźli spalonego opla, a jego bagażniku zwłoki mężczyzny z przestrzeloną głową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wielki powrót dziennikarza śledczego Michała Fajbusiewicza, który rusza tropem niewyjaśnionych zbrodni ostatnich lat. Dzięki pasji reportera i pomocy widzów udało się już aresztować ponad 300 bandytów. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policji nie udało się złapać sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie sprawy. Na początek omawia makabryczne morderstwo, dokonane w okolicach Warszawy. Leśnicy znaleźli spalonego opla, a jego bagażniku zwłoki mężczyzny z przestrzeloną głową. Policja ustaliła tożsamość ofiary - był to stołeczny dekarz, który prowadził dobrze prosperującą firmę. Dziennikarz śledczy zastanawia się, dlaczego mężczyzna padł ofiarą tak potwornej zbrodni. Następnie omawia sprawę morderstwa 58-letniej Stanisławy Dąbrowskiej, pracownicy salonu gier Górze Kalwarii. W programie inscenizacja tych tragicznych zdarzeń.

Twórcy (pokaż wszystkich)