997 - Fajbusiewicz na tropie (3)

997 - Fajbusiewicz na tropie (3)

magazyn kryminalny Polska 2013   od 16 lat
W skrócie:W latach 1994-1995 w Gdańsku i okolicach dokonano trzech brutalnych morderstw na tle seksualnym. Ofiarami były uczennice. Dziennikarz śledczy po latach próbuje odtworzyć te wydarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców.

W latach 1994-1995 w Gdańsku i okolicach miasta dokonano trzech brutalnych morderstw na tle seksualnym. Ofiarami były uczennice. Dziennikarz śledczy po latach dociera do miejsc zbrodni i z pomocą policjantów, którzy zajmują się tą sprawą, próbuje odtworzyć tragiczne wydarzenia i dotrzeć do nowych świadków. Reporter stara się odpowiedzieć na pytanie, czy zabójstwa są ze sobą związane, a za tymi zbrodniami stoi jeden seryjny morderca, czy też są one dziełem różnych osób.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także