997 - Fajbusiewicz na tropie (22)

997 - Fajbusiewicz na tropie (22)

magazyn kryminalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Michał Fajbusiewicz przedstawi trzy sprawy. Pierwsza z nich dotyczy śmierci młodego mężczyzny, na którym wykonano wyrok za nielojalność wobec kumpli. Policja wciąż poszukuje podejrzanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

W dzisiejszym odcinku Michał Fajbusiewicz przedstawi trzy sprawy. Pierwsza z nich dotyczy śmierci młodego mężczyzny z Płocka, na którym wykonano wyrok za nielojalność wobec kumpli. Policja wciąż poszukuje podejrzanego Jerzego Trojniaka z Płocka. Kolejna sprawa dotyczy nierozwiązanej zagadki morderstwa w Rydułtowach, którego ofiarą padł maszynista PKP Jerzy Gajda. Ostatnia sprawa dotyczy zabójstwa 27-letniej Agnieszki z Sokółki. O tej zbrodni mówiono już na antenie Polsatu Play kilka miesięcy temu. Pięć lat po zabójstwie udało się zatrzymać sprawcę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także