997 - Fajbusiewicz na tropie (21)

997 - Fajbusiewicz na tropie (21)

magazyn kryminalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Michał Fajbusiewicz zaprezentuje okoliczności zabójstwa pracownika salonu gier w Sosnowcu. Druga sprawa dotyczy wydarzeń z Poznania, gdzie wyłowiono z Warty rozczłonkowane ciało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 24 grudnia
za 8 dni
4:30 Polsat Play (z napisami)

Opis

Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

W dzisiejszym wydaniu Michał Fajbusiewicz zaprezentuje sprawę zabójstwa pracownika salonu gier w Sosnowcu. W 2009 roku mężczyzna obsługujący maszyny zabarykadował się przed szaleńcem w toalecie. Niestety nie dał rady oprawcy, został zamordowany. Wiadomo, że sprawcą był jeden z graczy, lecz do dziś nie ustalono jego tożsamości. Druga sprawa dotyczy tragicznych wydarzeń z Poznania. W 2007 roku wyłowiono z Warty rozczłonkowane ciało 30-letniego Krzysztofa S. Do dziś nie złapano morderców, ani nie ustalono motywu makabrycznej zbrodni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także