997 - Fajbusiewicz na tropie (20)

997 - Fajbusiewicz na tropie (20)

magazyn kryminalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Michał Fajbusiewicz przedstawi dwa listy gończe. Pierwszy z nich dotyczy Rafała Zabłockiego, mordercy poszukiwanego od ponad 10 lat. Drugi - Piotra Kupca, kibola Wisły Kraków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 11 dni
1:45 Polsat Play (z napisami)

Opis

Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

W dzisiejszym wydaniu Michał Fajbusiewicz przedstawi dwa listy gończe. Pierwszy z nich dotyczy Rafała Zabłockiego z Jeleniej Góry, mordercy poszukiwanego od ponad 10 lat. Gangster zastrzelił biznesmena, a wcześniej dopuścił się stręczycielstwa. Drugi z listów dotyczy Piotra Kupca, kibola Wisły Kraków, poszukiwanego za zasztyletowanie w 2007 roku kibica klubu Kolporter Korona Kielce. W dalszej części programu dziennikarz przejdzie do sprawy tajemniczego morderstwa. W grudniu 2012 roku w Poznaniu w starej lokomotywowni znaleziono ciało ok. 35-letniego mężczyzny. Wciąż nie ustalono, kim jest ofiara, a kim - jej oprawca.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także