997 - Fajbusiewicz na tropie (19)

997 - Fajbusiewicz na tropie (19)

magazyn kryminalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Od dłuższego czasu ofiarami oszustw padają osoby starsze. Przestępcy podają się za wnuków potrzebujących pieniędzy. Staruszkowie obcym pośrednikom przekazują niekiedy dorobek całego życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 23 grudnia
za 8 dni
5:00 Polsat Play (z napisami)

Opis

Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Od dłuższego czasu ofiarami oszustw padają osoby starsze. Przestępcy podają się za wnuków nagle potrzebujących pieniędzy. Niczego nie świadomi staruszkowie obcym pośrednikom przekazują niekiedy dorobek całego życia. W dzisiejszym odcinku Michał Fajbusiewicz przedstawi najnowszy sposób działania sprytnych oszustów - metoda na CBŚ. W drugiej części programu dziennikarz śledczy omówi sprawę tajemniczego mordu w okolicach Drzewiny koło Pruszcza Gdańskiego. W 2009 roku grzybiarze znaleźli szkielet młodej kobiety. Do dziś nie ustalono tożsamości ofiary ani personaliów mordercy. Policjanci podejrzewają, że zmarła była prostytutką.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także