997 - Fajbusiewicz na tropie (14)

997 - Fajbusiewicz na tropie (14)

magazyn kryminalny Polska 2014   od 16 lat
W skrócie:Dziennikarz śledczy prezentuje dwie zagadki kryminalne. Pierwsza dotyczy zabójstwa rencisty w Dąbrowie Górniczej podczas libacji alkoholowej. Druga sprawa to zaginięcie Kingi w 2008 roku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 2 października
za 10 dni
5:30 Polsat Play (z napisami)

Opis

Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych.

Dziennikarz śledczy prezentuje dwie nierozwiązane zagadki kryminalne. Pierwsza sprawa dotyczy zabójstwa rencisty Leszka P. Mężczyzna został zamordowany w Dąbrowie Górniczej, podczas libacji alkoholowej, którą sam zorganizował. Żadna z trzech osób, które go odwiedziły po ucieczce przestępców, nie wezwała pomocy. Mężczyzna konał przez godzinę. Sprawcy wciąż są na wolności. Druga sprawa dotyczy zaginięcia Kingi. Ostatni raz widziano ją w Krakowie w 2008 roku. Dziewczyna przyjechała do stolicy Małopolski, by studiować. Szybko porzuciła uczelnię dla ok. 20 lat starszego mężczyzny. Do dziś nie wiadomo, co się z nią stało. Policja podejrzewa, że Kinga została zamordowana.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także